Cookies pomáhají k vaší spokojenosti. Používáním stránek souhlasíte s ukládáním těchto souborů na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací naleznete v sekci Ochrana osobních údajů.


O nás

Jmenuji se Pavlína Arnoštová.

Jsem zakladatelka a hlavní designérka WOFCE.

WOFCE je zkratkou slov WOOL a FUNKCE.

Naprosto přesně tak vystihuje oděvy i materiál z kterého vyrábíme. 

Mojí vášní je sport a hledala jsem dlouho oblečení, které mně bude vyhovovat. Nadchlo mě oblečení z přírodní merino vlny, kterou jsem poznala díky skvělým značkám jako Devold nebo Icebreaker. V nabídce mně však chyběli výrobky více vhodné pro mé oblíbené sporty: posilování s vlastní vahou, funkční cvičení s kettlebel a jízdu na koloběžce. Většina výrobků, které jsem viděla, byla určena na lyže nebo pro turistiku.

Mé požadavky na oblečení jsou jednoduché - oblečení musí být příjemné, pohodlné, krásné, funkční a rozhodně ne jen na pár praní! Protože plně podporuji slow fashion a nemám ráda plýtvání. A protože se celý svůj profesní život věnuji výrobě oděvů - ušila jsem je.

A tak vznikly nejen první kalhotky Boombards, které jsou stále naším  nejoblíběnějším výrobkem, ale vlastně jde o začátek celé značky WOFCE.

Proč vlastně lidé oblečení z merino vlny milují? ♥

Jde o skvělé souznění s přírodou. V zimě hřejí, v létě chladí. Ani v úplně propoceném kousku se do vás nepustí zima, navíc ani po intenzivním nošení nezapáchá. Díky dobře zvolené gramáži a finální úpravě vlny, oblečení rozhodně neškrábe, nekouše a nemačká se. Je tedy báječnou volbou jak pro sportovce tak třeba i na ples. Prostě pro všechny, kteří mají rádi sami sebe a záleží jim na okolním prostředí.

Svým nákupem u nás, získáte skvělý výrobek kombinující nejlepší vlákno přírody s umem a fortelem českých švadlen.  A také podpoříte rodinnou firmu z jižních Čech. Protože za všemi výrobky stojí nejen přírodní materiál, ale i šikovné české švadleny,  hodiny strávené konstrukcí a testováním toho správného střihu a spousta lásky a nadšení, bez kterých by nešlo pořádně dělat vůbec nic!

Den plný ♥ ti přeje

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

YzM3Yjg