Cookies pomáhají k vaší spokojenosti. Používáním stránek souhlasíte s ukládáním těchto souborů na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací naleznete v sekci Ochrana osobních údajů.

O nás

Jmenuji se Pavlína Arnoštová.

Jsem zakladatelka a hlavní designérka WOFCE.

WOFCE je zkratkou slov WOOL a FUNKCE.

Naprosto přesně tak vystihuje oděvy i materiál z kterého vyrábíme. 

Mojí vášní je sport a hledala jsem dlouho oblečení, které mně bude vyhovovat. Nadchlo mě oblečení z merino vlny, kterou jsem poznala díky skvělým značkám jako Devold nebo Icebreaker. V nabídce chyběli výrobky více vhodné pro mé oblíbené sporty: posilování s vlastní vahou, funkční cvičení s kettlebel a jízdu na koloběžce. Většina výrobků, které jsem viděla, byla určena na lyže nebo pro turistiku. Moje požadavky byly jasné - oblečení musí být příjemné, pohodlné, krásné, funkční a rozhodně ne jen na pár praní! A tak vznikly nejen první kalhotky Boombards, ale vlastně jde o začátek značky WOFCE.

Proč vlastně lidé oblečení z vlny milují? ♥ V zimě hřeje, v létě chladí. Ani v úplně propoceném kousku se do vás nepustí zima, navíc ani po intenzivním nošení nezapáchá. Díky dobře zvolené gramáži a finální úpravě vlny, oblečení rozhodně neškrábe, nekouše a nemačká se. Je tedy báječnou volbou jak pro sportovce tak i na ples. Prostě pro všechny, kteří mají rádi sami sebe!

Jsme rodinná firma z jižních Čech. Za všemi výrobky stojí šikovné české švadleny,  hodiny strávené konstrukcí a testováním toho správného střihu a spousta lásky a nadšení, bez kterých by nešlo pořádně dělat vůbec nic!

Den plný ♥ ti přeje

Přidáno: 26.03.2020

Ověřený zákazník

  •  dodací lhůta
  •  přehlednost obchodu
  •  kvalita komunikace

Velmi doporučuji pro kvalitu, profesionalitu a laskavost majitelů..

 

 

Přidáno: 30.12.2019

Ověřený zákazník

  •  dodací lhůta
  •  přehlednost obchodu
  •  kvalita komunikace

 

Pro:

Výborná komunikace, výborný materiál, ekologické balení.

 

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

Y2Q2M