Cookies pomáhají k vaší spokojenosti. Používáním stránek souhlasíte s ukládáním těchto souborů na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací naleznete v sekci Ochrana osobních údajů.

1. Košík

2. Dodací údaje
3. Dokončeno
Název
Množství
Cena
Celkem

CELKEM
0 Kč
Způsob dopravy
 
Způsob platby
Popis dopravy

Česká Pošta vám doručí zásilku na vámi vybranou pobočku Pošty s Balíkovnou. Jedná se o speciální přepážku. Vše tak probíhá velmi rychle. Až bude balíček připraven k vyzvednutí, pošta vám dá vám vědět SMSkou a e-mailem. K vyzvednutí vám stačí pouze kód. Nemusíte mít žádný jiný doklad.  Bez front, bez čekání, bez občanky.

Nyní nejlevnější a nejrychlejši způsob dopravy.

+59 Kč
Popis dopravy

Pošta do druhého dne doručí zásilku na vámi vybranou poštu. Až bude balíček připraven k vyzvednutí, pošta vám dá vám vědět SMSkou a e-mailem. Výhodou je, že balík nikde necestuje a bývá na poště připraven už ráno.

+159 Kč
Popis dopravy

Pošta doručí balíček k vám domů a o doručení vás bude informovat SMSkou a e-mailem. V případě, že vás pošťák nezastihne doma, balíček bude uložený na vaší poště a vy si ho můžete buď vyzvednout, nebo nechat doručit jiný den.

+159 Kč
Popis dopravy

Zásilka bude doručena do vámi vybraného výdejního místo Zásilkovny. Tam si svůj balíček osobně vyzvednete. Jakmile bude balíček připraven k vyzvednutí, přijde vám e-mail a SMS s heslem, které budete pro vyzvednutí potřebovat.

+79 Kč - 178 Kč
Popis dopravy

Naše výrobky si můžete po domluvě vyzvednout u nás v Táboře.
Za dopravu tak nezaplatíte nic a ještě si třeba dáme společně kávu. ♥

0 Kč
0 Kč
+19 Kč
+29 Kč
+29 Kč
 

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

YTkxMmVk