Cookies pomáhají k lepší funkčnosti. Používáním stránek souhlasíte s ukládáním těchto souborů na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací naleznete v sekci Ochrana osobních údajů.


1. Košík

2. Dodací údaje
3. Dokončeno
Název
Množství
Cena
Celkem

CELKEM
0 Kč
Způsob dopravy
 
Způsob platby
Popis dopravy

Česká Pošta vám doručí zásilku na vámi vybranou pobočku Pošty s Balíkovnou. Jedná se o speciální přepážku. Vše tak probíhá velmi rychle. Až bude balíček připraven k vyzvednutí, pošta vám dá vám vědět SMSkou a e-mailem. K vyzvednutí vám stačí pouze kód. Nemusíte mít žádný jiný doklad.  Bez front, bez čekání, bez občanky.

Nyní nejlevnější a nejrychlejši způsob dopravy.

79 Kč
Popis dopravy

Pošta do druhého dne doručí zásilku na vámi vybranou poštu. Až bude balíček připraven k vyzvednutí, pošta vám dá vám vědět SMSkou a e-mailem. Výhodou je, že balík nikde necestuje a bývá na poště připraven už ráno.

139 Kč
Popis dopravy

Pošta doručí balíček k vám domů a o doručení vás bude informovat SMSkou a e-mailem. V případě, že vás pošťák nezastihne doma, balíček bude uložený na vaší poště a vy si ho můžete buď vyzvednout, nebo nechat doručit jiný den.

159 Kč
Popis dopravy

Zásilka bude doručena do vámi vybraného výdejního místo Zásilkovny. Tam si svůj balíček osobně vyzvednete. Jakmile bude balíček připraven k vyzvednutí, přijde vám e-mail a SMS s heslem, které budete pro vyzvednutí potřebovat.

79 Kč - 178 Kč
Popis dopravy

Naše výrobky si můžete po domluvě vyzvednout u nás v Táboře.
Za dopravu tak nezaplatíte nic a ještě si třeba dáme společně kávu. ♥

0 Kč
0 Kč
+19 Kč
+29 Kč
+29 Kč
Online bankovní převody
0 Kč
 

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

N2U2N